
Weekend restartu na stokach narciarskich BEZPIECZNY
Za nami pierwsze dni po RESTARCIE branży narciarskiej. Od piątku 12 lutego, zgodnie z decyzją rządu, ponownie otwarte zostały ośrodki narciarskie w Polsce – na

Za nami pierwsze dni po RESTARCIE branży narciarskiej. Od piątku 12 lutego, zgodnie z decyzją rządu, ponownie otwarte zostały ośrodki narciarskie w Polsce – na

Po wielkiej batalii skonsolidowanej, działającej jako jeden organizm branży narciarskiej – możemy przekazać wreszcie wiadomość – stacje narciarskie w Polsce będą mogły powitać narciarzy, snowboardzistów

Po dzisiejszej decyzji rządu, która podtrzymuje nasze ZAMROŻENIE, można już teraz użyć słowa WIECZNE ZAMROŻENIE – następuje właśnie koniec polskiej zimy. Z dużym prawdopodobieństwem, w

W dniu 12 stycznia br. odbyło się posiedzenie zarządu Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych i przedstawicieli reprezentujących każdy region narciarski w Polsce, od gór po

Wspieraj stoki narciarskie w walce o otwarcie od 18 stycznia b.r. Jesteś fanem sportów zimowych i nie wyobrażasz sobie tej zimy bez otwartych stoków? Twój

Nasza branża jest jedną z najbardziej dotkniętych wprowadzonymi przez rząd rozporządzeniami, ponieważ przestój stacji narciarskich został wprowadzony w czasie, kiedy dla wielu z nas jest

W związku ze wzmożonymi od wczoraj pytaniami naszych gości – narciarzy i snowboardzistów, jakie pojawiają się w social mediach stowarzyszonych w PSNiT ośrodków, pragniemy poinformować,

Członkowie stowarzyszenia Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne odnosząc się do rozporządzenia: https://dziennikustaw.gov.pl/D2020000231601.pdf , jako odpowiedzialni przedsiębiorcy, oświadczają co następuje: 1. Jak komunikowaliśmy wcześniej, następstwem informacji

Dzisiejszy rządowy komunikat – nie dosyć, że nas zaskoczył – to jest niekonsekwentnym działaniem w stosunku do ustalonego przed trzema tygodniami planu – czyli etapu

Podpisanie umowy między Gminą Solina, a spółką Polskie Koleje Linowe (PKL) kończy etap konkursowy przybliżając inwestora i samorząd do rozpoczęcia budowy kolei widokowej nad zaporą

Pod hasłem „Bezpieczna Polska Zima. Samorządy Gmin Górskich RAZEM o bezpiecznym sezonie zimowym w turystyce” – odbyła się w dniu 11 grudnia b.r. w Szczyrkowskim

W kilku ośrodkach narciarskich na Podhalu w sobotę w reżimie sanitarnym wystartował sezon narciarki. Na stokach od rana przybywa narciarzy i snowboardzistów. Na stokach pojawili
