PKL ze skipassem sezonowym na najbliższą zimę

Nowy sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. Miłośnicy sportów zimowych oraz stacje narciarskie przygotowują się na białe szaleństwo, które już niebawem zagości na polskich stokach. Dodatkowo w tym roku entuzjaści narciarstwa mogą liczyć na niespodziankę – sezonowy karnet – który Polskie Koleje Linowe przygotowały z myślą o osobach odwiedzających trasy narciarskie w ośrodkach Grupy PKL.

Polskie Koleje Linowe przygotowują się do sezonu narciarskiego i ulepszają ofertę tak, by zadowolić wszystkich miłośników sportów zimowych. Wielbiciele narciarstwa mogą już zacząć ostrzyć narty i przygotowywać deski snowbordowe, ponieważ w tym roku lista zimowych atrakcji PKL zostanie wzbogacona o jeszcze jedną pozycję – „Sezonówkę”, czyli wspólny skipass na cały sezon zimowy obejmujący trasy narciarskie i koleje linowe w ośrodkach Grupy PKL – na Kasprowym Wierchu, Mosornym Groniu, Górze Żar i Palenicy.

“Tworząc ofertę zimową, zależy nam, by narciarze mogli wybierać pomiędzy trasami o różnym stopniu zaawansowania. Zarówno PKL pass, jak i skipass sezonowy są sposobem na dostęp do wielu tras narciarskich w ramach jednego karnetu. Dla miłośników sportów zimowych obie oferty dostępne są w specjalnej cenie” – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.

Na trasach narciarskich ośrodków Grupy PKL – Mosornym Groniu w Zawoi, Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim oraz Palenicy w Szczawnicy i ośrodku PKL Kasprowy Wierch – osoby korzystające z sezonowego skipassu mogą jeździć przez cały sezon bez ograniczeń. W ośrodku PKL Kasprowy Wierch koleje linowe w Dolinie Gąsienicowej i Goryczkowej oraz trasy narciarskie dostępne są w ramach sezonówki PKL przez całą zimę, jednak ze względu na ograniczenia przepustowości kolei głównej na Kasprowy Wierch wymagana jest rezerwacja tzw. miejscówki na wybrany dzień i godzinę z dopłatą za rezerwację w wysokości 35 zł. Wszystkie skipassy i bilety wraz z sezonówką można zakupić przez stronę internetową PKL. Bilety na sezonówkę w promocyjnej cenie – ulgowe 720 zł i 850 zł dla osób dorosłych – dostępne są w przedsprzedaży do końca listopada.

Wprowadzona nowa oferta sezonowa na trasy narciarskie PKL dostępna jest w sprzedaży, a osoby zainteresowane zimową atrakcją mogą kupić ją na stronie PKL.

“Narciarze oraz snowboardziści, którzy w nadchodzącym sezonie zimowym odwiedzą stoki w ośrodkach Grupy PKL, jak co roku będą mogli liczyć na profesjonalnie przygotowane trasy. Dodatkowo na ten sezon zimowy przygotowaliśmy „Sezonówkę”, czyli ofertę pozwalająca narciarzom poszusować na różnych trasach w czterech wyjątkowych ośrodkach Grupy PKL. „Sezonówka” to jednorazowa płatność i wielokrotna możliwość jazdy na trasach w ośrodkach PKL” – dodaje Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.