Pingwin PASS – moc zimowych atrakcji w jednym karnecie

Jest elastyczny, daje dostęp do wielu atrakcji i pozwala znacznie zmniejszyć wydatki. Pingwin PASS to karnet narciarski, oferujący dużo większe możliwości niż standardowe oferty. Poznajcie go bliżej.

Sezon narciarski w pełni. Styczeń i luty to najlepszy czas na rodzinny wypad na stok. Jeśli tej zimy planujecie kilka wyjazdów w różne miejsca, warto zastanowić się nad sposobem ich opłacenia. Jeden dzień spędzony na stoku to wydatek rzędu nawet 150 złotych. Kiedy pomnożycie to przez liczbę uczestników oraz dni na nartach, koszty zimowego wypoczynku mogą okazać się naprawdę spore. Jak je obniżyć? Pomoże w tym Pingwin PASS.

Pingwin PASS. Karnet dostosowany do Twoich potrzeb

Pingwin PASS to karnet pozwalający na jazdę po prawie 20 kilometrach tras narciarskich w pięciu ośrodkach – Słotwiny Arena, Kasina Ski&Bike Park, Czarny Groń, Skolnity Ski&Bike Park, Kurza Góra. Przygotowując się do zimowych wyjazdów, możecie wybrać jedną z trzech opcji, najlepiej dopasowany do Waszych planów:

  • Pingwin PASS SKI na jeden ośrodek;
  • Pingwin PASS SKI na pięć ośrodków;
  • Pingwin PASS SKI&BIKE (poza trasami narciarskimi, uprawnia również do skorzystania z parków rowerowych).

Rok ważności karnetu. Z Pingwin PASS skorzystasz również latem

Wszystkie karnety Pingwin PASS są ważne przez cały rok od momentu ich pierwszego użycia na bramkach. Najtańsza opcja dla dorosłego, pozwalająca na jazdę w jednym ośrodku to wydatek niespełna 800 złotych. 200 złotych więcej zapłacicie za karnet na wszystkie ośrodki, zaś za niecałe 1300 złotych możecie korzystać z całej oferty Grupy Pingwina – również tras rowerowych.

Jeśli wyjeżdżacie wspólnie z osobami przed 15 lub po 60 roku życia, karnety dla nich kupicie jeszcze taniej. Kosztują 699 (jeden ośrodek), 799 (wszystkie ośrodki) i 1099 złotych (SKI&BIKE). Ponadto do każdego karnetu dla dorosłego karnet dla dziecka do 8 lat dostanie zupełnie za darmo. Wystarczy prosty rachunek, by przekonać się, że w porównaniu do jednodniowych karnetów Pingwin PASS to rozwiązanie dużo korzystniejsze. W niektórych przypadkach jego zakup zwróci się już po tygodniu.

Zróżnicowane trasy i moc atrakcji – oferta Grupy Pingwina

Finansowe oszczędności to niejedyny powód, dla którego warto wykupić Pingwin PASS. Dzięki karnetowi zyskujecie dużą swobodę i naprawdę szerokie możliwości w planowaniu wyjazdów. Będziecie mieli dostęp do czterech stacji w Beskidach i jednej na Mazurach. Na każdej z nich znajdziecie świetnie przygotowane trasy, doskonałą infrastrukturę dla rodzin z dziećmi oraz wiele atrakcji. Oczywiście na terenie stacji działają też wypożyczalnie, serwisy i szkoły narciarskie.

Z karnetów możecie skorzystać zarówno w zwykłe dni, jak i w Sylwestra i Święta. Jeśli z odgórnych przyczyn (np. z uwagi na pandemiczne obostrzenia) stoki zostaną zamknięte, Grupa Pingwina przedłuży ważność karnetu o odpowiednią liczbę dni.

Do dyspozycji, poza samymi trasami, macie też wiele atrakcji w ośrodkach. Są to między innymi imprezy plenerowe i animacje dla najmłodszych, strefy edukacyjne, snow parki, tory do tubingu, Wieże widokowe: ze ścieżką w koronach drzew w Krynicy-Zdroju i na dniach otwieraną ze ścieżką spacerową w chmurach w Kurzej Górze, a także lodowiska. Od wiosny do jesieni możecie ponadto skorzystać z parków rowerowych i pumptracków oraz placów zabaw.

Karnet Pingwin PASS się opłaca. Sprawdź bonusy dla posiadaczy

Z Pingwin PASS będziecie mogli skorzystać z dodatkowych możliwości i udogodnień, które na pewno ułatwią organizację wyjazdu. Na stok dostaniecie się bez kolejki, a za wieczorne jazdy nie musicie płacić. Wszystkie atrakcje z oferty stacji Grupy Pingwina są dla posiadaczy karnetu dostępne przez cały rok bez żadnych limitów.

Karnet Pingwin PASS to świetny sposób na zoptymalizowanie kosztów zimowego (choć nie tylko) wypoczynku. Jeśli zależy wam by urlop spędzić w ciekawy – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – oraz bezpieczny sposób, koniecznie zapoznajcie się z ofertą Grupy Pingwina na https://grupapingwina.pl/pingwin-pass/.