Firma Tracktech prężnie funkcjonuje na rynku polskim od prawie 10 lat.

Na początku działalności, jednym z głównych sektorów jej działania była szeroko pojęta obsługa stacji narciarskich w sektorze ratraków.

W ostatnich latach, w związku z ciągłym rozwojem, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i wprowadzić wiele innowacyjnych rozwiązań związanych z budową, obsługą, wyposażeniem i utrzymaniem stoków narciarskich oraz tras biegowych.

 NASZA OFERTA OBEJMUJE:

– USŁUGI BUDOWLANE


Wykonujemy prace związane z budową budynków, budową biegowych tras narciarskich, zbiorników, pompowni a także niwelacją i profilowaniem terenów pod budowę stoku narciarskiego.
Realizujemy budowy infrastruktur drogowych, kanalizacyjnych i innych. Realizujemy również budowy ośrodków narciarskich (jak stoki, budynki hotelowe, pensjonaty, wyciągi, koleje linowe, parkingi, drogi, infrastruktura naśnieżania i komunikacji na stokach). W naszej ofercie można również znaleźć kompleksowe utrzymanie zimowe stoków narciarskich i tras biegowych, włącznie z naśnieżaniem obiektów.

– SPRZEDAŻ I SERWIS RATRAKÓW

 

Dokładamy najwyższych starań, aby pasjonaci zimowych zjazdów byli zadowoleni. Z dumą możemy powiedzieć, że sprzedawany przez nas sprzęt można zaliczyć do najlepszych.
Prowadzimy także serwis maszyn ratraków i ciągników przed i posezonowy, który uchroni was przed stratami i dodatkowymi kosztami w trakcie sezonu.

– SPRZEDAŻ CZĘŚCI EKSPLOATACYJNYCH DO RATRAKÓW FIRMY HANS HALL

 

Hans Hall – to innowacyjna, niezależna, rodzinna firma, obecna na rynku od ponad 40 lat.
Wszystkie produkty są wytwarzane przy użyciu najnowszej technologii CNC oraz z wykorzystaniem 100% energii słonecznej. W efekcie docelowy klient otrzymuje wydajny, wysokiej jakości, trwały i ekologiczny produkt.
W bogatym asortymencie produktów Hans Hall, oprócz gąsienic do lodu i śniegu, można znaleźć również gąsienice do stosowania w lasach oraz na moczarach. Na życzenie klient może poprosić o rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

– SPRZEDAŻ SPRZĘTU FIRMY MUELLER DO TWORZENIA TRAS BIEGOWYCH

 

Firma Müller Fahrzeugtechnik GmbH, której jesteśmy dystrybutorem, to rodzinna nowoczesna firma, zorientowana na rozwój, produkcję i dystrybucję frezów śnieżnych do ciągników jak również dodatkowego sprzętu do tworzenia narciarskich tras biegowych i zimowych szlaków turystycznych.
Innowacyjne rozwiązania, stosowane w produkcji sprzętu Mueller, pomogą Państwu w tworzeniu najwyższej jakości zimowych tras biegowych.

JESTEŚMY DYSTRYBUTORAMI FIRMY GLOB SPORT – PRODUCENTA WYCIĄGÓW NARCIARSKICH

Fabryka Narzędzi GLOB jest producentem nowoczesnych wyciągów narciarskich z wysokim i niskim prowadzeniem liny. Zajmujemy się między innymi:
⦁ Planowaniem, projektowaniem i budową wyciągów narciarskich, taśm transportowych
⦁ Wdrożeniem, uruchomieniem i szkoleniem z obsługi wyciągów
⦁ Serwisem zbudowanych wyciągów
⦁ Dodatkowe wykorzystanie orczyków do holowania rowerów latem dzięki systemowi zaczepów easyloop

SPRZEDAŻ WĘŻY WYSOKOCIŚNIENIOWYCH DO SYSTEMÓW NAŚNIEŻANIA FLEXI PIPE

Węże wysokociśnieniowe do systemów naśnieżania średnica 52 mm, powlekane długość 5, 7, 20 lub 25m, ciśnienie 40 bar. Węże FLEXI PIPE wyposażone są w złącza typu CAM-LOCK.
Wykonane z wysokiej klasy surowców, odporne na działanie czynników atmosferycznych jak i na działanie większości środków chemicznych. Węże posiadają poliuretanową powłokę, chroniącą oplot przed uszkodzeniem. Podwójnie tkany oplot wykonany jest z najwyższej jakości przędzy poliestrowej.

AUTORYZOWANY DEALER MARKI KAWASAKI POJAZDÓW UTV, ATV I NIE TYLKO

Zapraszamy do współpracy!

TRACKTECH SP ZOO
Ul. Przemysłowa 2, 34-400 Nowy Targ
Tel: 573 009 330; mail: biuro@tracktech.net.pl