X KONFERENCJA PSNiT SZCZYRK 2018

Tytuł Konferencji:

WYZWANIA BRANŻY W OBLICZU ZWIĘKSZAJĄCEJ SIĘ LICZBY NARCIARZY W POLSCE.

Termin:  06-08 czerwca 2018 r.

Miejsce: Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
ul. Wrzosowa 28a, 43-370 Szczyrk


Zima na dobre nas pożegnała, zatem to dobry czas, aby pomyśleć o branżowym spotkaniu. W tym roku mały jubileusz – po raz 10 spotkamy się na PSNiT’owskiej konferencji.

Ośrodek konferencyjny ORLE GNIAZDO pozwoli nam wrócić w tym roku do idei łączenia konferencji z targami infrastruktury branży narciarskiej. Zapraszamy do zgłaszania się firm. Na pewno znajdziemy dla Was miejsce na przedstawienie oferty i pokazania się w większym zakresie niż w ostatnich latach.

Mimo bolączek jakie dotykają naszą narciarską branżę, chcielibyśmy, aby jubileuszowa konferencja powiała optymizmem. Od 3 lat systematycznie i zauważalnie wzrasta ilość turystów jaką mamy, jak również ilość narciarzy jeżdżących w Polsce. Widać to również w zapleczu infrastruktury narciarskiej. Ośrodki narciarskie rozrastają się, modernizują, powstają w Polsce nowe. Warto odnotować, iż mimo barier, na które od lat zwracamy uwagę i staramy się zlikwidować, to nie stoimy w miejscu i na pewno nie zamierzamy poddawać się – robimy swoje.

Konferencja będzie dobrą platformą omówienia, tego co właśnie dzieje się w branży – i jeśli chodzi o rozwój naszych ośrodków, tego co robimy w kwestiach prawnych jak również to co przed nami, w obliczu coraz bardziej rozpędzającej się lokomotywy, jaką jest turystyka zimowa w Polsce.

W tym roku stawiamy na sposoby jakie pozwolą nam zahamować piętrzące się bariery. Tutaj nie ma jednak cudownych, jedynie właściwych rozwiązań.

Potrzebujemy pomysłu, wspólnego, grupowego działania branży i wyznaczenie drogi. Chcemy żeby ośrodki się wypowiedziały.

Bez pomysłu i konsekwencji w realizacji NIC NIE ZROBIMY.