Skidata Baner

SKIDATA AG jest międzynarodowym dostawcą profesjonalnych rozwiązań dla ośrodków narciarskich, parkingów, parków rozrywki, aren sportowych i podobnych obiektów.

W tym roku SKIDATA obchodzi swoje 35 urodziny!

Przeszło 7000 instalacji na całym świecie oraz ciągłe powiększanie grona zadowolonych klientów sprawiają, że SKIDATA jest najlepszym partnerem biznesowym.

SKIDATA rozpoczęła swoją działalność w 1977 roku przez stworzenie pierwszego punktu kasowego i zastąpienie ręcznie wypisywanych biletów drukowanymi. W ten sposób SKIDATA stała się pionierem w rozwiązaniach i produktach kontroli dostępu.

Z biegiem lat SKIDATA rozwijała się i zdobywała coraz większy udział w światowym rynku. W roku 1987 SKIDATA wprowadziła pierwszy bilet w technologii RFID. Komfort korzystania z bezdotykowych karnetów i swoboda ruchu dla narciarzy szybko rozsławiła markę. Sprawdzone i bezpieczne rozwiązania zdobywały zaufanie coraz szerszego kręgu klientów.

Stopniowo SKIDATA zaczęła specjalizować się również w rozwiązaniach dla parkingów, parków rozrywki, stadionów sportowych i podobnych obiektów.

W roku 2005 została wprowadzona bramka z serii Freemotion.Gate dla ośrodków narciarskich, która za swoją nieprzeciętną budowę i funkcjonalność została zwycięzcą Innovation Award 2007 w Salzburgu.

Najnowszym osiągnięciem SKIDATA jest aplikacja sweb®, która umożliwia klientom dostęp do systemu i danych w każdym miejscu i o każdej porze.

SKIDATA nigdy nie przestaje w dążeniu do doskonałości, każdego roku znaczną część swojego budżetu przeznacza na badania i rozwój technologii tak aby zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

SKIDATA w Polsce!

SKIDATA działa na rynku polskim już wiele lat w obszarze parkingów i stadionów sportowych.

Za instalację na Stadionie Narodowym SKIDATA została uhonorowana nagrodą w kategorii “Najbardziej innowacyjne wykorzystanie technologii w projektowaniu stadionów” podczas Światowego Kongresu Stadionów zorganizowanego w Katarze w czerwcu 2012 r. 

W branży narciarskiej systemem SKIDATA od 2010 r. cieszy się SkiArena Szrenica w Szklarskiej Porębie, instalacja obejmuje 15 bramek dostępowych.
W 2011 roku SKIDATA zainstalowała system kontroli dostępu w pięciu ośrodkach narciarskim na Podhalu, Spiszu i w Pieninach oraz pomogła w utworzeniu dawno oczekiwanego w tym regionie wspólnego skipassu TatrySki. Ta instalacja obejmuje łącznie ponad 70 bramek dostępowych.
System SKIDATA został zainstalowany również na nowo powstałej Stacji Narciarskiej Suche.

SKIDATA dba o to, aby tworzone rozwiązania pomagały operatorom ośrodków narciarskich w odnoszeniu sukcesów i jednocześnie trafiały w potrzeby nawet najbardziej wymagających pasjonatów sportów zimowych.

Zapraszamy do współpracy!

 

Przedstawicielstwo na Polskę w obszarze systemu kontroli dostępu w ośrodkach narciarskich:

SKICONTROL H.MARTINCZAK S.K.A.

Ul. Środkowa 178 A, 34-405 Białka Tatrzańska
Tel. 696 050 707 lub 18 207 82 08, Email: biuro@skicontrol.pl