Prinoth

FIRMA PRINOTH marką premium

Ratraki oraz pojazdy gąsienicowe PRINOTH to maszyny charakteryzujące się doskonałą wydajnością, ekonomicznością, a także perfekcyjnym designem oraz wykonaniem, które można spotkać na całym świecie.

PRINOTH zawsze reprezentował ratraki najwyższej jakości. W 2009 r. przejęcie kanadyjskiego producenta pojazdów gąsienicowych Camoplast umożliwiło dywersyfikację portfela produktów. Od tego czasu PRINOTH może chwalić się największą na świecie ofertą ratraków i pojazdów gąsienicowych. W 2011 roku, po przejęciu niemieckiego producenta maszyn leśnych AHWI, Grupa PRINOTH rozszerzyła swoją działalność o trzeci segment  dzięki czemu PRINOTH stał się graczem również w branży rolniczej.

Ratraki. Idealne trasy narciarskie.  Ratraki  firmy PRINOTH  to  połączenie innowacyjnej  technologii  i doskonałego designu, znanego na całym świecie. PRINOTH stosuje przyjazne dla zasobów podejście do projektowania i budowy ratraków, tak aby zapewnić maksymalną wydajność pielęgnacji śniegu. Połączenie najnowocześniejszej technologii oraz szerokiej wiedzy specjalistycznej w zakresie ratrakowania stanowi receptę na sukces w zakresie ekonomicznego i wysokojakościowego ratrakowania.

Pojazdy gąsienicowe. Bez względu na to, czy jest błoto, żwir czy śnieg, pojazdy gąsienicowe PRINOTH to niezawodne maszyny robocze służące do ekstremalnychpracy w ekstremalnych warunkach. Dzięki ogromnej ładowności pojazdy te mogą być wyposażone we wszelkiego rodzaju specjalistyczne osprzęty i są idealne do wszystkich prac budowlanych i wiertniczych, w tym do budowy rurociągów, a także do układania i konserwacji linii energetycznych. Krótko mówiąc, oferują one szeroką gamę aplikacji całorocznych w niedostępnych, trudnych warunkach. Pojazdy gąsienicowe PRINOTH wyróżniają się bardzo niskim naciskiem na podłoże, co pozwala im dotrzeć do miejsc, w których inne pojazdy kołowe zostałby unieruchomione. Ponadto pojazdy te są wykorzystywane do transportu personelu, maszyn i innego ciężkiego sprzętu.

Pojazdy ścinkowe. Ściółkowanie, ścinanie lub frezowanie. Dzięki szerokiej gamie innowacyjnych pojazdów gąsienicowych i wysokowydajnych rozdrabniaczy, PRINOTH oferuje zrównoważone rozwiązania w zakresie oczyszczania i rekultywacji terenów leśnych, oczyszczania pasów linii energetycznej oraz przekształcania nieużywanego buszu w grunty wykorzystywane do celów rolniczych lub leśnych. PRINOTH dąży nie tylko do ekonomicznego i wydajnego przetwarzania lasów i gruntów rolnych, ale także do globalnej ekspansji rozwiązań z zakresu biomasy.

Kompetentny partner. Bez względu czy bierzemy pod uwagę ratraki, pojazdy gąsienicowe czy pojazdy ścinkowe, wszystkie nasze maszyny są zaprojektowane pod kątem praktycznych, codziennych zastosowań. Mogą zostać spersonalizowane zgodnie z wymaganiami klienta w każdym miejscu na świecie. Misją PRINOTH to stanowić kompetentnego partnera w relacjach, w których priorytetem jest obsługa i skupienie się na potrzebach klienta.

Prinoth 2
Prinoth 3
Red

PRINOTH sp. z o.o.

ul. Zdrojowa 49
33-300 Nowy Sącz
Polska

Tel. +48 574 919 540
prinoth.polska@prinoth.com

Black