XII Ogólnopolska Konferencja PSNiT – Katowice 2021

Pandemia COVID 19 spowodowała, że w roku ubiegłym nie odbyła się nasza konferencja. Sytuacja w b.r. też nie jest zbyt optymistyczna, nie znaczy to jednak, że będziemy siedzieć z założonymi rękami i nic nie robić. To nie nasza branża! My działamy, reagujemy na sytuację, dopasowujemy się do warunków i idziemy do przodu.

Ośrodki narciarskie permanentnie muszą działać “w kryzysie” – tu nawali system skipassów w środku pogodnego weekendu, jest awaria sieci energetycznej, nie ruszy ratrak. Z tym sobie radzimy, to i poradzimy sobie z nową rzeczywistością jaką mamy od ponad roku.

Miło nam przekazać, że w dniach 13 – 14 września 2021 r. organizujemy naszą branżową konferencję, której nadaliśmy roboczy tytuł:

OŚRODKI NARCIARSKIE W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI. CZY MOŻEMY ZAPOBIEC ZAMROŻENIU BRANŻY W NADCHODZĄCYM SEZONIE?

Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach (MCK) koło SPODKA
Plac Słowika i Antalla 1,  40-163 Katowice
http://www.mckkatowice.pl/pl/

Jest to nowoczesny obiekt pozwalający obok Konferencji zorganizować profesjonalne targi sprzętu. Ponadto, jest to miejsce gotowe logistycznie do niespodziewanie nawet wprowadzonych obostrzeń.

Dostępna jest już strona Konferencji, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje (plan, cennik, formularz zgłoszeniowy) : https://psnit2021.syskonf.pl/. Prosimy, w miarę możliwości, o szybką rejestrację.

W trakcie Konferencji, w dniu 13 września 2021 o godz. 16:00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze członkow PSNiT. Szczegóły posiedzenia, proponowany porządek oraz projekty uchwał, dostępne są na stronie: http://psnit.pl/walne-zebranie-sprawozdawcze-psnit-2021/

Jest o czym rozmawiać, jest potrzeba podjęcia wspólnych decyzji.
Mamy nadzieję, że w tych przedziwnych czasach nie zawiedziecie frekwencyjnie i będziecie z nami.

Do zobaczenia w Katowicach!

27 sierpnia 2021 r.