O Stowarzyszeniu Statut PSNiT Oferty firm Dołącz do nas Kontakt Strefa wewnętrzna

  Supersnow - potentat branży naśnieżania z małopolski  


Oficjalne otwarcie nowej fabryki zbiegło się z 15 - leciem firmy Supersnow. W Gali brali udział nie tylko klienci, ale również partnerzy mający strategiczne znaczenie dla firmy oraz przedstawiciele samorządów między innymi: marszałek Marek Sowa i senator Stanisław Hodorowicz.
Uroczystość odbyła się w czwartek 10 września 2015r. w fabryce w Maniowach. Spotkanie miało charakter podsumowania dotychczasowych dokonań, oraz przed wszystkim podziękowania za współdziałanie obecnym partnerom biznesowym.

Chcąc podkreślić industrialny charakter branży całość spotkania miała miejsce na hali ekspedycyjnej. Wieczór rozpoczęto od przemówień i podziękowań zarówno Gospodarza jak i Gości jubileuszowego spotkania. Na początku przemawiał Właściciel firmy Supersnow Damian Piotr Dziubasik, który powitał Gości i podkreślił, że (...)Dzisiejszy wieczór jest bez wątpienia jednym z najważniejszych w moim życiu. (...). Gospodarz tymi słowami zakończył mówić o sobie i rozpoczął krótką wypowiedź na temat ważności relacji w zespole, porównując pracę do gry w jednej drużynie:

Prowadzenie firmy takiej jak Supersnow nie jest dyscypliną indywidualną - używając języka sportowego. To przed wszystkim gra zespołowa, w której każdy człowiek i pracownik jest niezwykle ważny. Bo cóż to by była za drużyna, która nie ceniłaby sobie tak samo bramkarza jak i napastnika. Nie ma co ukrywać, że to właśnie w ataku czujemy się najlepiej jako drużyna Supersnow. Widać to zresztą po osiągniętych już rezultatach i na pewno nie zamierzamy spocząć na laurach. Mamy ten ogromny przywilej pracy ze wspaniałym zespołem.

Otwartość do ludzi oraz nadzwyczajna umiejętność ufania i motywacji zespołu zostały wpojone młodemu przedsiębiorcy przez rodziców - Józefa i Janinę Dziubasików. Na spotkaniu nie zabrakło również ojcowskiej rady:
Takie mam życzenie dla całej firmy Supersnow, szczególnie dla Piotra i współpracowników, żeby nadal ciągnęli to w wielkim porywie. Czyli z wielką upartością i wytrwałością, aby ten zespół był jak najdoskonalszy.

Po wzniosłych słowach i podziękowaniach Gospodarzy wieczoru, głos zabrali honorowi goście uroczystości Supersnow. Marszałek Marek Sowa życzył utrzymania dynamiki rozwoju spółki, a z okazji jubileuszu 15-lecia spółki wręczył nagrodę "Polonia Minor".
Od kilku lat, kiedy poznałem rodzinę Dziubasików, jestem zafascynowany ich postawą. To jest przykład ludzi, którzy wszystko osiągnęli dzięki swojej ambicji, determinacji i pracowitości. Ta firma robi wrażenie i jest przygotowana na wyzwania jakie stawia przyszłość - mówił Marszałek Województwa Małopolskiego.

Senator Stanisław Hodorowicz, bardzo krótko pogratulował: Chciałbym złożyć gorące gratulacje, bo to nie tylko przedsiębiorczość, nie tylko wrodzony talent, ale myśl wyzwolenie myśli spowodowało, że jesteśmy świadkami tego co tutaj dziś się dzieje co jest co będzie trwać i się rozwijać.

Prezes Supersnow Rafał Topolski jako osoba domykająca część oficjalną spotkania krótko podsumował dotychczasową działalność firmy, podkreślając ważność budowania kreatywnego zespołu: Piotrze dziękuję Ci (...)za to że możemy się realizować w firmie, która nie tylko wciąż się rozwija, ale przede wszystkim nie zapomina o najważniejszym składniku Supersnow jakim są ludzie.

Ponadto Prezes Rafał Topolski zdradził plany i kierunki rozwoju firmy:
Do roku 2015 skupialiśmy się na doskonaleniu produktów i rozwojowi infrastruktury, nasza przyszłość będzie się wiązać z ekspansją na inne rynki. Już w najbliższym sezonie nasze pomarańczowe logo zobaczycie państwo m.in. na stokach włoskich, austriackich a do końca 2016 roku będziemy obecni w kolejnych 15 krajach Europy, Azji i Ameryk ale o tym dowiecie się państwo podczas następnej gali.

Po przemówieniach nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali: właściciel firmy Damian Dziubasik, jego ojciec Józef Dziubasik, Prezes Supersnow Rafał Topolski, Marszałek Marek Sowa i senator Stanisław Hodorowicz.

W 2015 roku zakończono budowę nowej fabryki armatek śnieżnych. Jest to nowoczesny kompleks o powierzchni 8000 m2 usytuowany w Maniowach, na południu Polski. W fabryce znajdują się: hala produkcyjna, centrum serwisowe, laboratorium innowacyjne, centrum szkoleniowe. Powierzchnia działki, na której znajduje się kompleks Supersnow wynosi: 30 000 m2. Wydajność produkcyjna nowej fabryki to: 1000 armatek w ciągu roku!
Supersnow jest jednym z czołowych producentów urządzeń do naśnieżania takich jak: armatki, lance, wysięgniki oraz zintegrowanych systemów naśnieżania. Firma odnosi sukcesy zarówno lokalne, jak również na rynku międzynarodowym.

W "dorobku" Supersnow znajduje się kilkadziesiąt projektów zrealizowanych w Polsce (głównie systemy naśnieżania stoków narciarskich) oraz liczne przedsięwzięcia zrealizowane za granicą, m.in. w: Rosji, Słowacji, Czechach, Rumunii, a także w Chile oraz Korei Południowej.


15.09.2015  Powrót Do góry   

 
DO STOWARZYSZENIA NALEŻĄ
 
Bania Ski & Fun-Białka Tatrzańska
Bartholet Maschinenbau AG
Beskid-Spytkowice
Base System Krzeszowice
Centrum Narciarskie Nosal Zakopane
Chyrowa-ski
CS Poland Centrum-Sport Brenna
Czarna Góra Stronie Śląskie
Czarny Groń Andrychów
Czorsztyn-Ski Kluszkowce
Doppelmayr Polska
GrapaSki Czarna Góra
Harenda-Zakopane
Henryk-Ski Krynica-Zdrój
Hotel Arłamów Ustrzyki Dolne
Jacnia Stacja Narciarska
Jastrzębica SKI
Kamianna Ski
Kaniówka-Białka Tatrzańska
Karpacz Ski Arena
Kasina Ski
KiczeraSki Puławy
Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka
Kolej Linowa Czantoria Ustroń
Kolorowa Karpacz
Kompleks Zagroń Istebna
Kotarz Arena Brenna
Kotelnica Białczańska
Koszałkowo-Wieżyca
Leitner AG
Maspex Wadowice
Master Ski Tylicz
Mieszko Zieleniec
Nartraj Chrzanów
Nartsport Rąblów
Nartorama Zieleniec
Nowa Osada Wisła
Ośrodek Narciarski Niestachów
Ośrodek Narciarski w Batorzu
Patronik Jelenia Góra
Pod Dziedzicem Gogołów
Pod Starym Groniem Brenna
Polana Sosny w Niedzicy
Polana Szymoszkowa Zakopane
Polczakówka-Ski Rabka Zdrój
Polskie Koleje Linowe S.A.
Prinoth Sp. z o.o.
RBK&Partners Warszawa
Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska
Ryterski Raj Rytro
Ski Arena Łysa Góra Jelenia Góra
Skidata AG
Słotwiny Arena Krynica-Zdrój
Stacja Narciarska Cieńków Wisła
Stacja Narciarska Czarnów
Stacja Narciarska Długa Polana
Stacja Narciarska Kamienica
Stacja Narciarska Kazimierz
Stacja Narciarska Lubinka
Stacja Narciarska Pietkiewiczówka
Stacja Narciarska Rybno
Stacja Narciarska Soszów Wisła
Stacja Narciarska Spalona
Stacja Narciarska Stok Wisła Jawornik
Stacja Narciarska Suche
Stacja Narciarska Tylicz
Stajkowa-Krościenko
Stok Narciarski Bobliwo
Stok Narciarski Parchatka
Stok Narciarski w Przemyślu
SudetyLift Szklarska Poręba
Supersnow S.A.
Szczyrk Mountain Resort
Szklana Góra Ski Harbutowice
Tatralift a.s.
Winterpol Karpacz Biały Jar
Winterpol Zieleniec
Witów-Ski
Wyciąg Cypisek Korbielów
Wyciąg Narciarski na Kalatówkach
Wyciągi Hotel&SPA Kocierz
Wyciągi Narciarskie Diament Zieleniec
Wyciągi Narciarskie Klepki Wisła
Wyciągi Narciarskie Szopowe
Złoty Groń Istebna


NA SKRÓTY POLECAMY FIRMY WSPIERAJĄCE
 
  O Stowarzyszeniu

  Statut PSNiT

  Dołącz do nas

  Archiwum wiadomości

  Strefa wewnętrzna 
ZOBACZ ARTYKUŁY FIRM WSPIERAJĄCYCH

   
Copyright © 2015-2019   Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne